Warning: getimagesize(/home/zuo/ftp/zuo/www/wp-content/uploadshttps://inneko.pl/wp-content/uploads/2020/05/inneko_bohater_plakat.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/zuo/ftp/zuo/www/wp-content/themes/Total/framework/classes/image-resize.php on line 121
Inneko Bohater Plakat

Zostań Eko-bohaterem w swoim domu

Uwaga! Ogłaszamy konkurs „Zostań Eko-bohaterem w swoim domu”!

Jesteś kreatywny, a przy okazji pozytywnie zakręcony na punkcie segregacji odpadów? Jeśli tak, to mamy konkurs idealny dla Ciebie!

Pokaż, w jaki sposób urządziłeś domową przestrzeń, by segregować odpady na pięć frakcji.

Nagrodami są m.in. kamera GoPro, aparat fotograficzny oraz gadżety reklamowe.

Zadanie jest bardzo proste:

  • Polub profil Inneko Gorzów na Facebooku oraz nasz post konkursowy,
  • Prześlij zdjęcie lub film, który pokaże w jaki sposób segregujecie odpady w domu na 5 frakcji Zaskoczcie nas! Bądźcie pomysłowi, kreatywni, nietuzinkowi, im bardziej wyjątkowy film lub zdjęcie, tym większa szansa na wygraną.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: marketing@inneko.pl lub w wiadomości prywatnej na profilu „INNEKO Gorzów” na Facebooku do 14 czerwca br.

Ogłoszenie wyników nastąpi 22 czerwca br. na stronie internetowej: www.inneko.pl oraz na profilu  Inneko Gorzów na Facebooku.

Zaskocz nas! Bądź pomysłowy, kreatywny, nietuzinkowy, im bardziej wyjątkowy film lub zdjęcie, tym większa szansa na wygraną.

Oceniać będziemy w dwóch kategoriach: film i zdjęcie. Spośród nadesłanych prac wybierzemy jedno zdjęcie oraz jeden film, które nagrodzimy kolejno: aparatem fotograficznym marki Kodak oraz kamerą marki GoPro. Dodatkowo w każdej kategorii wyróżnimy dwa zdjęcia i filmy, które nagrodzimy gadżetami reklamowymi Inneko i Urzędu Miasta Gorzowa.

Współorganizatorem konkursu jest Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Zobacz — > regulamin_konkursu