INNEKO Sp. z o.o.

INNEKO Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. to firma z długoletnią tradycją, która swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku. INNEKO Sp. z o.o., aby sprostać wymaganiom ochrony środowiska nieprzerwanie inwestuje w nowoczesne technologie zagospodarowania odpadów. Firma od początku swojej działalności zapewnia dobre warunki pracy.

Pracownicy zatrudniani są w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę. Misją Spółki jest wspieranie  rozwoju kariery pracowników: wykształcona, świadoma ekologicznie kadra warunkuje realizację założonych celów.
Oprócz bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia firma umożliwia swoim pracownikom rozwój zawodowy, inwestując w liczne szkolenia, oraz studia wyższe.

Misją Spółki jest przybliżanie społeczeństwu problematyki ekologii i ochrony środowiska.

Głównym obszarem działalności INNEKO Sp. z o.o. od ponad 20 lat jest profesjonalne unieszkodliwianie odpadów. Naszym podstawowym zadaniem jest segregacja odpadów komunalnych i ograniczanie do minimum odpadów kierowanych na składowisko. Centrum wszystkich naszych odpowiedzialnych społecznie inicjatyw jest środowisko.

ulotka sprzet