Maciej Symeryak nowym wiceprezesem Inneko Sp. z o.o.

Maciej Symeryak ma 43 lata i jest rodowitym gorzowianinem. Ukończył  Uniwersytet Szczeciński na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalizując się w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Jest też absolwentem Filologii Germańskiej Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Swoje umiejętności doskonalił podczas licznych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje menadżerskie. Posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych Spółek Skarbu Państwa.

          Maciej Symeryak swoją karierę zawodową rozpoczął od pracy w Dziale Obsługi Klienta firmy „Moto-Gobex” Sp. z o.o. Był też dyrektorem polskiego oddziału firmy transportowej „Weyand Transport & Logistik” Sp. z o.o., dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu w jednej z firm grupy kapitałowej „Wistil” S.A. oraz dyrektorem ds. Transportu i Logistyki w firmie Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.  Na przestrzeni lat angażował się we współpracę ze spółkami miejskimi. Posiada kompleksową wiedzę na temat funkcjonowania ich relacji z miastem oraz potencjału którym dysponują.  

          Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwojga dzieci. Żona Aneta od ponad 20 lat pracuje w Sądzie Okręgowym w Gorzowie Wlkp. Syn Sebastian, to tegoroczny maturzysta i absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim. Córka Agnieszka uczęszcza do Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego oraz jest zawodniczką klubu koszykówki AZS AJP Gorzów Wlkp.