Warning: getimagesize(/home/zuo/ftp/zuo/www/wp-content/uploadshttps://inneko.pl/wp-content/uploads/2020/02/rfs.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/zuo/ftp/zuo/www/wp-content/themes/Total/framework/classes/image-resize.php on line 121
Rfs

Konkurs „Recycling Fashion Show”

Czujecie w sobie artystyczną duszę? Lubicie modę i macie nieograniczoną wyobraźnię? A może po prostu lubicie wygrywać? To przeczytajcie uważnie!

Gorzowska spółka INNEKO, po raz kolejny organizuje konkurs na stworzenie kreacji z surowców wtórnych i odpadów.

W Pierwszym Etapie Konkursu Organizator będzie oczekiwał od Uczestników nadesłanie zdjęć z kreacjami stworzonymi z odpadów i surowców wtórnych w dwóch kategoriach:

– najlepsza kreacja – zgłoszona jedna kreacja

– najlepsza kolekcja – zgłoszona kolekcja minimum 3 kreacje

na adres mailowy: marketing@inneko.pl z dopiskiem „Recycling Fashion Show”.

10 najlepszych prac zakwalifikuje się do drugiego, finałowego etapu konkursu, który rozstrzygnięty zostanie podczas tegorocznej edycji „Wymień Odpady na Kulturalne Wypady” 25 kwietnia 2020 roku.  Spośród prezentowanych kreacji wybierzemy trzy najlepsze w dwóch kategoriach, które zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami, m. in. rower miejski, maszynę do szycia, pojemnik do segregacji odpadów oraz vouchery do restauracji o wartości  I miejsce – 500,00 PLN,  II miejsce -300,00 PLN, III miejsce – 200,00 PLN.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!!

Regulamin konkursu —> POBIERZ