Zbiorka Plakat

Zbieraj z Inneko dla św. Kamila

Inneko rusza z kolejną akcją! Tuż przed świętami, 28 marca, organizujemy na ulicy Sowińskiego zbiórkę domowych sprzętów. Dary od mieszkańców trafią następnie na specjalny kiermasz, a dochód z ich sprzedaży zasili konto Hospicjum Świętego Kamila.

Święta Wielkiej Nocy tuż-tuż, więc wielu mieszkańców w najbliższym czasie zdecyduje się na przedświąteczne porządki. Jeśli chcecie pozbyć się przedmiotów, które wciąż są „na chodzie”, nie wyrzucajcie ich! W środę, 28 marca podstawimy swój samochód na parkingu przy ulicy Sowińskiego i będziemy zbierać sprzęt RTV, AGD, ubrania, wózki dziecięce, zabawki, akcesoria łazienkowe i kuchenne – mówiąc w skrócie, wszystko to, co jest nadal sprawne i przyda się potrzebującym.

Sprzęty i przedmioty trafią do naszego magazynu przy ulicy Teatralnej 49, a następnie gorzowianie będą mogli nabyć je na specjalnym kiermaszu. Zapewniamy, że ceny będą symboliczne. W magazynie spółki stanie puszka do kwestowania, a całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Hospicjum Świętego Kamila.
Szczegóły dotyczące akcji będą sukcesywnie pojawiać się na naszym fan page’u na facebooku.

Zachęcajcie znajomych do lajkowania i obserwowania nas na bieżąco.