Pc Tablet

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową

Nowa strona to nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim ulepszona struktura, dzięki której dostęp do informacji o usługach jest szybszy i pełniejszy. Zmiana designu to doskonała okazja do lepszego zaprezentowania nie tylko naszych usług, ale także całej organizacji. Wierzymy, że wraz z nowym wyglądem strona przynosi także nową jakość poprzez lepszy dostęp do informacji o naszej ofercie oraz kompetencjach.

Mamy teraz dodatkową okazję, aby podkreślić najbliższe nam wartości – niezawodność, zorientowanie na klienta oraz nieustanne dążenie do perfekcji. Nasza nowa strona jest przystosowana do przeglądania na najnowszych systemach i technikach cyfrowych: komputerach PC, tabletach czy smartfonach.

Strona została podzielona na kilka sekcji: O nas, Odpady, Biokomponenty, Badania i Rozwój oraz Kontakt. Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową ZUO Spółka z o.o.!