DSCN0977
DSCN0977 DSCN0980 DSCN0981 DSCN0985

Wręczenie nagrody dla zwycięzcy konkursu na nową nazwę dla ZUO

16 lutego br. w siedzibie ZUO odbyło się wręczenie nagrody dla zwycięzcy konkursu na nową nazwę dla Spółki.

Pomysłodawcą nowej nazwy dla ZUO czyli INNEKO jest Pani Edyta Łukasiak z Gorzowa Wlkp.

Przy okazji odebrania podziękowania oraz nagrody z rąk Prezesa Zarządu ZUO poprosiliśmy laureatkę o odpowiedź na kilka pytań:

 

  1. Skąd dowiedziała się Pani o konkursie?

O konkursie najpierw dowiedziałam się z lokalnego radia, a później usłyszałam  w Teleexpresie i wtedy pomyślałam, że to fajna inicjatywa i warto wziąć w niej udział.

 

  1. Co skłoniło Panią do udziału w konkursie?

To interesujący projekt bo nie często firmy przy zmianie nazwy dają możliwość zgłaszania swoich propozycji nazwy. Pomyślałam więc, że udział  w konkursie będzie ciekawym doświadczeniem. Brałam udział w kilku Waszych wcześniejszych akcjach, w tym „Zamień odpady na kulturalne wypady”, więc pomyślałam czemu nie.

 

  1. Skąd wziął się pomysł na nazwę INNEKO?

Ja od początku chciałam aby nazwa była polsko brzmiąca  i aby było to coś prostego, przyjemnie brzmiącego dla ucha. Pomysł krążył wokół słów innowacje i ekologia. Tak mi się z ZUO skojarzyło innowacje ekologiczne i ta nazwa czyli właśnie INNEKO. Tak zgrabniej troszeczkę.

 

  1. Wysłała Pani nam kilka propozycji. Wśród nich między innymi EKO-PRZYSTAŃ, EKOPRZYSTAŃ, EKO-PRZYSTAŃ INNOWACJE DLA REGIONU… Nazwa INNEKO (skrót od innowacje i ekologia) jest zupełnie inna, prawda?

Czy wysyłając nam propozycje, od razu stawiała Pani, że INNEKO to faworyt?

Byłam zdecydowanie z siebie zadowolona, bo oczywiście kombinowałam w różny sposób. Były też ekoinnowacje  i kilka takich różnych sformułowań. Eko przystań też mi się podobało ale INNEKO było zdecydowanie moim faworytem.

 

Gratulujemy wygranej.

 

Nowa nazwa Spółki – INNEKO zacznie funkcjonować już za kilka miesięcy.