Ach, co to była za akcja!!!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w czasie akcji „Wymień odpady na kulturalne wypady” padł kolejny rekord. W ciągu kilku sobotnich godzin, 27 kwietnia, mieszkańcy Gorzowa i okolic przynieśli na plac GRH ponad 5 Mg elektroodpadów, ponad 2,5 Mg papieru oraz około 0,5 Mg butelek i puszek! Ilości robią wrażenie! Frekwencja przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. To pokazuje, że żyjemy w coraz bardziej świadomym ekologicznie mieście. Przy okazji chcielibyśmy pięknie podziękować wszystkim naszym partnerom. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wielu przedsiębiorców i instytucji, udało nam się zgromadzić ponad dwa tysiące różnego rodzaju wejściówek, zaproszeń na imprezy kulturalne i sportowe, a także voucherów do lokali gastronomicznych, które rozeszły się jak ciepłe bułki. Gdyby nie Państwa pomoc impreza nie cieszyłaby się taki powodzeniem!

Dziękujemy artystom: Zespołowi Artystycznemu Buziaki; zespołom z Miejskiego Centrum Kultury – Wena, Kominek, Cantare; uczniom Prywatnej Szkoły Muzycznej KeyPiano Andrzeja Kozajdy.

Ogromne wrażenie zrobiły na nas sukienki zaprezentowane podczas Recykling Fashion Show! Dziękujemy za godziny pracy podczas konstruowania tych jedynych w swoim rodzaju dzieł!

Sukces tegorocznej edycji pozwala nam mieć nadzieję na jej kontynuację w kolejnych latach. Czy padnie kolejny rekord? Jak to mawiają młodzi – NO RACZEJ!!!

Zespól INNEKO.