Informujemy, że  w związku z trwającą przebudową kanalizacji deszczowej prowadzonej w ramach odwodnienia zachodniej części miasta oraz trasy S3 są prowadzone prace na terenie Polany Przyjaciół. Wymagają one wykonania robót ziemnych z użyciem ciężkiego sprzętu na terenie grzebowiska. Po zakończeniu tych prac, Polana Przyjaciół zostanie przywrócona do stanu poprzedniego, łącznie z odpowiednią pielęgnacją zieleni.

Zakończenie robót budowlanych planowane jest na koniec roku.

bylas dla nas wszystkim ty o spokojnej osobowosci zylas 13 lat piekne chwile  spedzone z toba  dodawly  nam wiary  odeszlas tak pocichu nie mozemy sie pozbierac spij  spokojnie ganiu

Krzysztof K.

16.06.2015 odszedł za tęczowy mostek nasz kochany przyjaciel POKER , był z nami 12 lat.Dziekujemy za to że jest Polana na której mógł godnie spoczšć.

Dodany przez:KasiaPasia

Dziś pożegnaliśmy wspaniałego członka rodziny kotkę o imieniu PSOTKA przez 15 lat dawałaś radość za to ci dziękujemy !!!! kochamy cie

Dodany przez:twoja rodzina

Dobrze,  że  jest  takie  miejsce.

Dodany przez:Bożena

Dziękujemy  Wam ,że jest takie miejsce.Tam gdzie mogliśmy  pochować naszego  przyjaciela z godnością.Nie byle gdzie,nie w parku czy ogrodzie.Tylko w miejscu godnym za tę 8 letniš przyjazń.To jest ogromny ból stracić pieska.Smutno smutno bardzo smutno.Misiu będziesz zawsze w naszej pamięci i serduszkach,niedługo się spotkamy ;(((  Misia była najwspanialszym kundelkiem

Dodany przez: Ropińscy

Wczoraj tj.1 lutego 2015r. zasnęła po ciężkiej chorobie nasza kochana sunia Misia. Przez lata kiedy była z nami , dała nam wiele radości. Kochała ludzi bezinteresowną miłość. Zawsze cichutka , tak samo cicho odeszła.Nie możemy  pogodzić się  z jej brakiem, chociaż wiemy że ulżyło to w jej cierpieniu. Miałem i mam jeszcze innš suczkę, ale Misiulka była naszą najukochańszą przybłędą. Wiem że jest w swoim psim niebie.

Dodany przez:Artur,Majka, Maciek

Na tej Polance  leży mój najukochańszy Gucio  minęło  4 miesiące a on jest wśród nas dziękujemy  ze jest miejsce gdzie to odwiedzamy
rodzina

Ale jak przyjdzie to co nieuniknione wiem już gdzie mojego przyjaciela pochowam.Wspaniały pomysł brawo.

Bardzo dobra decyzja opowstaniu cmentarza dla naszych przyjaciól powoli wchodzimy do europy  a nie pod plotem

moja gania odeszla miala 13 lat te lata byly najlepsze w moim zyciu pochowalem ja godnie zasluzyla sobie odpoczywaj sobie w spokoju

Odeszła nasza ukochana suczka Śrubka. Wniosła w nasze życie dużo ciepła i radości.Była z nami prawie 18 lat. Bardzo nam przykro,dziękujemy Ci  za te chwile.

Dzisiaj pożegnaliśmy naszego kochanego pieska.Śrubka była z nami prawie 18 lat. Wesoła,żywa,niekłopotliwa. Będzie nam ciebie brakowało.

Niuniek, zostawiłeś nas 27 lipca 2015r. byłes jesteś i będziesz naszym ukochanym fredkiem.

Wielce Szanowny Panie Dyrektorze. Proszę o przyjęcie serdecznych podziękowań za uruchomienie Polany dla naczych czworonożnych PRZYJACIÓŁ. Niestety, zły los sprawił, że musiałyśmy skorzystać z nowej oferty ZUO, jednak dużym pocieszeniem jest fakt, że nasz ukochany kundelek znalazł godne miejsce pochówku. Dodatkowym atutem Waszego rozwiązania są pracownicy RZUO. Na szczególne podziękowania zasługuje Pan Dariusz Koniec, wyjątkowo profesjonalny, kulturalny, ze zrozumieniem traktujący właścicieli zwierząt, które odeszły. Raz jeszcze dziękując, gratulujemy Panu Dyrektorowi pracowników RZUO.

Fajnie, że powstało takie miejsce…

uważam że wspaniały pomysł. Uwielbiam zwierzaki i uważam że również im należy się aby ci nasi przyjaciele pozostali w naszej pamięci.

Bardzo się ciszę że dla naszych kochanych zwięrzątek jest to w Gorzwie chwała Wam za to. Jutro tam będę pochować swoją najlepszą przyjaciółkę.

Mój Kochany piesek odszedł… Mam nadzieje że będzie Jemu dobrze na tej polance…

Dogs Sek

Swietna sprawa. Moja Luna pochowana z godnoscia psa. Pies to najwierniejszy przyjaciel czlowieka!!!

Wielkie dzieki za to, ze w Gorzowie jest miejsce godne pochowku naszych wiernych, kochanych zwierzecych przyjaciol. Teraz moge bez skrepowania odwiedzac mojego kochanego kotka  Kubusia wraz z jego przyjacolka Bercia.

Bardzo dobrze, ze takie grzebowisko powstalo w Gorzowie. Niech inne miasta biora przyklad. Ja mieszkam w Szczecinie i gdybym chciala skorzystac,to musialaby chyba przywiesc cialo zwierzaczka.

Mój kochany piesek Max odszedł dzisiaj nad ranem w mych ramionach w wieku 12 lat [*]

Shih Tzu Looking Up

Żal, oj jaki wielkie żal po odejœściu mojej kici, zawsze będę miała Cię w pamięci i na polance.

Witam! Ja niestety nie mialam mozliwosci pochowania swojej Semi na Polanie Przyjaciol! Niestety,ale weterynarz,ktory zaniedbal mojago psiaka, czego efektem bylo jej odejscie za Teczowy Most, nawet nie poinformowal mnie o mozliwosciach  co z pieskiem mam zrobic!!! Dowiedzialam sie o tym calkiem niedawno, a dokladnie dwa dni po jej odejsciu! A odeszla 26.12.2011r w drugi dzien Swiat Bozego Narodzenia!!! Skremowalam ja, bo bylo to dla mnie najlepsze wyjscie!!! Do czasu oczywiscie zanim dowiedzialam sie o Polanie Przyjaciol!!! Dziekuje tym co stworzyli ta Polane!Chociaz informacja o niej za pozno do mnie dotarla!

Moja kochana Shirka pochowana jest razem z innymi psiurkami w mogile zbiorowej.  Nie chcialam zeby byla samaa mam nadzieje, ze za   Teczowym mostem hasa po lakach i jest szczesliwa. Bardzo mi brakuje ukochanej psiurzycy, mojej  psiej  milosci.Zegnaj i czekaj na mnie. Juz niedlugo. Opiekuj sie Donnerkiem, zeby czul sie bezpiecznie , niech juz sie niczego nie boi.    Bedziemy Was odwiedzacnasze kochane psie milosci.

Tęskniłam, płakałam myœślałam szlochałam po nocach przez Ciebie nie spałam lecz… wspomnienie po Tobie właœnie wyblakło teraz nie płacze bo mi łez zabrakło…dla mojego kochanego pieska-emerlika.

Zbyt pozno powstala polana przyjaciol,w czerwcu minelo 4 lata jak odeszla odemnie moja niestepna 15 letnia suczka, bylam zdruzgotana i zalamana tym faktem, kochalam moja sunie nad zycie, niestety musialam ja pochowac w lesie.

Jestem barlinianką, ale mój ukochany przyjaiel jest pochowany właœśnie na polanie przyjaciół w Gorzowie. Jestem wdzięczna władzom Gorzowa, za taką możliwośœć. Maxa nie ma z nami juz 16 misięcy, ale jest i będzie bliski naszym sercom. Za jego wiernośœć i miłoœść dziśœ my odpłacamy mu „odwiedzając” go.

Zapraszamy do zapoznania się z obszernym artykułem na stronach portalu http://www.mmgorzow.pl/artykul/przybywa-mogil-na-cmentarzu-dla-zwierzakow na temat cmentarza.

Dziękuję Wam, że jest takie miejsce.Tam gdzie mogłam pochować mojego przyjaciela z godnością.Nie byle gdzie, nie w parku czy ogrodzie. Tylko w miejscu godnym za tę 13-nastoletnią przyjazń. Za człowieka który otwierał mi tę ostatniš dla Scubiego bramę. Za takt. Pełen szacunek (Mimo że tak bardzo boli, że tak bardzo tęsknię). DZIĘKUJEMY

Jest to potrzebne i wspaniałe miejsce dla naszych czworonożnych przyjaciół.

na tej polance odpoczywa moj kochany wierny przyjaciel, dobrze ze jest takie miejsce gdzie moge go odwiedzac.

Dzisiaj odeszla moja najukochansza ksiezniczka LUNCIA.Dziekuje Ci za Twoja milosc,oddanie i za to,ze pozwolilas nam uczestniczyc w swoim zyciu.Zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamieci.Zegnaj nasza ksiezniczko i czekaj ,a na pewno czas nas znowu polaczy. Bardzo dziekuje za takie miejsce,gdzie moglismy godnie pozegnac nasza suncie,za to ,ze mozemy do Niej wracac. uwkuOsoba ktora utworzyla Polane Przyjaciol musi byc wspanialym czlowiekiem .Wielkie Dziekuje dla pracownikow,ktorzy uczestnicza w pochuwku.Sa bardzo taktowni,uprzejmi i znaja sie na tym co robia,Jeszcze raz DZIEKUJE!

Hugo odszedłeś od nas 13.03.2015 mając zaledwie 11 miesięcy tak bardzo za Tobą tęsknimy. Dawałeś nam tyle radości i miłości nasze życie bez ciebie nie jest już takie samo. Tak bardzo brakuje nam Ciebie. Mam  nadzieję że kiedyś ponownie się spotkamy. Kochamy Ciebie i zawsze będziemy o Tobie pamiętać Huguniu nasz kochany, serduszko Ty nasze najsłodsze.

Dodany przez:Marianna i Arek

Formularz Księgi Gości

Nick lub Imię i Nazwisko (wymagane)

Temat wpisu (wymagane)

Wiadomość wpisu (wymagane)

Załącz fotografię (nie większą niż 200 kB, format: jpg, gif, png)