Nominacja Got

Nominacja do tytułu Symbolu Działań Proekologicznych 2016

Gorzowski Ośrodek Technologiczny Park Naukowo-Przemysłowy Sp. z o.o. otrzymał nominację do tytułu Symbol Działań Proekologicznych 2016.

 

Symbol 2016  to ogólnopolski medialny program promocyjny prowadzony od ponad pięciu lat przez redakcję – wydawcę „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”.

 

Program jest profesjonalnym instrumentem dla firm i instytucji, które cenią sobie kształtowanie odpowiedniego wizerunku medialnego i najwyższą politykę jakości. Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. TytułemSymbolu Działań Proekologicznych uhonorowane zostały firmy, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży. Nominacja Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego  jest związana z  docenieniem jakości zarządzania i działań na rzecz inicjatyw proekologicznych.

 

W edycji 2015 Kapituła (w której zasiadają m.in. Henryk Warkocz, prezes TÜV Nord Polska, wieloletni poseł i działacz samorządowy dr Jan Rzymełka, prof. Robert Tomanek, prorektor UE w Katowicach czy pisarz i medioznawca Tadeusz Biedzki) nagrodziła między innymi Grupę ČEZ w Polsce, Enspirion, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, PIT-RADWAR S.A., Kaspersky Lab Polska, Instytut Badań Systemowych PAN, Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy, Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi i innych.