Kontakt INNEKO

Zarząd

Prezes Zarządu

Artur Czyżewski
tel. +48 95 722 53 85
biuro@inneko.pl

Dyrektor ds.  koordynacji działań w grupie kapitałowej

Monika Piaskowska
tel. +48 95 722 53 85
kom. +48 697 690 241
m.piaskowska@inneko.pl

Sekretariat kancelaria ogólna

Asystent Zarządu

Aleksandra Jaszczyszyn
tel. +48 95 722 53 85 w.10
a.jaszczyszyn@inneko.pl

Pion Sprzedaży

Dyrektor działu sprzedaży

Dariusz Koniec
tel. +48 95 722 53 85 w.22
tel. +48 784 065 823
d.koniec@inneko.pl

Kierownik działu sprzedaży

Dariusz Majewski
tel. +48 48 95 722 53 85 w.21
d.majewski@inneko.pl

Specjalista ds. kontaktów z klientem

Kamila Czajka
tel. +48 95 722 53 85 w.21
k.czajka@inneko.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Wojciech Wejman
tel. +48 661 111 427
w.wejman@inneko.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Paula Weryńska
tel. +48 48 95 722 53 85 w.21
p.werynska@inneko.pl

Specjalista ds. sprzedaży oddział Poznań

Andrzej Pokorniecki
tel. +48 607 040 665
a.pokorniecki@inneko.pl

Zakład Gospodarki Odpadami - RIPOK

Zakład Gospodarki Odpadami – RIPOK

ul. Małyszyńska 180, 66-400 Gorzów Wlkp.
tel. +48 95 726 31 27

Dyrektor produkcji

Jacek Jasiewicz
tel. +48 784-065-826
j.jasiewicz@inneko.pl

Kierownik produkcji

Krzysztof Dołganow
tel. +48 95 726 31 27 w.44
tel. +48 505-867-817
k.dolganow@inneko.pl

Z-ca kierownika produkcji

Marcin Piotrowski
tel. +48 95 726 31 27 w.20
tel. +48 601 292 282
m.piotrowski@inneko.pl

Technolog ds. gospodarki odpadami

Aneta Siałkowska
tel. +48 95 726 31 27 w.40
a.sialkowska@inneko.pl

Specjalista ds. gospodarki odpadami

Paulina Kryńska
tel. +48 95 726 31 27 w.21
p.krynska@inneko.pl

Specjalista ds. gospodarki odpadami

Jolanta Żelichowska
tel. +48 95 726 31 27 w.21
j.zelichowska@inneko.pl

Mistrz zmianowy

Łukasz Dera
tel. +48 95 726 31 27 w.27
tel. +48 601 667 779
l.dera@inneko.pl

Mistrz zmianowy

Marcin Marcińczak
tel. +48 95 726 31 27 w.27
tel. +48 603 534 500
m.marcinczak@inneko.pl

Mistrz utrzymania ruchu

Jakub Czupryński
tel. +48 95 726 31 27 w.20
tel. +48 601 699 880
j.czuprynski@inneko.pl

Pion marketingu i rozwoju

Dyrektor ds. marketingu i rozwoju

Magdalena Sobierajczyk
tel. +48 95 722 53 85
m.sobierajczyk@inneko.pl

p.o. Dyrektora ds. marketingu i rozwoju

Monika Piaskowska
tel. + 48 95 722 53 85
tel. +48 697 690 241
m.piaskowska@inneko.pl

Dział marketingu i PR

Specjalista ds. marketingu

Paulina Szaja
tel. +48 95 722 53 85 w. 28
p.szaja@inneko.pl

Specjalista ds. infrastruktury IT

Jarosław  Mikołajewicz
tel. + 48 95 722 53 85 w. 44
j.mikolajewicz@inneko.pl

 

Dział inwestycji

Specjalista ds. inwestycji i remontów

Grzegorz Kozłowski
tel. +48 95 722 53 85 w.16
tel. +48 601 772 408
g.kozlowski@inneko.pl

Dział monitoringu i analiz

Kierownik działu monitoringu i analiz

Marta Rusewicz
tel. +48 95 722 53 85 w.40
tel. +48 661 111 467
m.rusewicz@inneko.pl

Specjalista ds. odpadów i sprawozdawczości

Mariusz Sztuba
tel. +48 95 722 53 85 w.39
m.sztuba@inneko.pl

Specjalista ds. odpadów i analiz środowiskowych

Marzena Kończal (Skupna)
tel. +48 95 722 53 85 w.17
m.konczal@inneko.pl

 

Pole Golfowe Zawarcie

tel. +48 95 732 03 20
tel. +48 603 630 710
biuro@golfzawarcie.pl

Manager Pola Golfowego

Witold Siwko
kom. +48 601 721 323
w.siwko@golfzawarcie.pl

Z-ca Managera Pola Golfowego

Karolina Czabara
kom. +48 603 630 710
k.czabara@golfzawarcie.pl

Pion finansowy

Dyrektor ds. finansowych

Monika Cimochowska
tel. +48 95 722 53 85 w.43
tel. +48 609 727 123
m.cimochowska@inneko.pl

Dział księgowo-finansowy

Główny księgowy

Elżbieta Dera
tel. +48 95 722 53 85 w.35
e.dera@inneko.pl

Specjalista ds. księgowości i windykacji / kasjer

Marzena Hryniak
tel. +48 95 722 53 85 w.19
m.hryniak@inneko.pl

Specjalista ds. rozliczeń i podatków

Monika Kowalska
tel. +48 95 722 53 85 w.13
m.kowalska@inneko.pl

Księgowa

Bożena Grzesiak
tel. +48 95 722 53 85 w.13
b.grzesiak@inneko.pl

Dział controllingu

Specjalista ds. controllingu

Piotr Nowak
tel. +48 95 722 53 85 w.36
p.nowak@inneko.pl

Specjalista ds. controllingu

Bartosz Brojecki
tel. +48 95 722 53 85 w.36
b.brojecki@inneko.pl

Specjalista ds. controllingu

Emilia Jura
tel. +48 95 722 53 85 w.36
e.jura@inneko.pl

Pion spraw pracowniczych

kadry_place@inneko.pl

Specjalista ds. personalnych

Katarzyna Budzan
kom. +48 784-065-829

tel. +48 95 722 53 85 w.24
k.budzan@inneko.pl

Specjalista ds. personalnych

Mirosława Wachowska
kom. +48 609-001-516

tel. +48 95 722 53 85 w.24
m.wachowska@inneko.pl

Specjalista ds. BHP

Sławomir Ostałowski
tel. +48 600 211 753

Dział badawczo-wdrożeniowy

Centrum badawczo wdrożeniowe „Eko-innowacje”

tel. +48 95 781 70 85
Stanowice 29, 66-450 Bogdaniec
Przejdź do strony

Kierownik laboratorium

Katarzyna Waldmann
tel. + 48 95 781 70 85
kom. +48 601 670 198
k.waldmann@inneko.pl

p.o. Kierownika laboratorium / Specjalista ds. jakości

Kinga Hanczarek
Katarzyna Waldmann
tel. + 48 95 781 70 85
kom. +48 601 670 198
k.hanczarek@inneko.pl

Specjalista ds. technicznych

Magdalena Miziniak
tel. + 48 95 781 70 85
m.miziniak@inneko.pl

Technolog chemik

Marek Burliński
tel. + 48 95 781 70 85
m.burlinski@inneko.pl

Technolog chemik

Konrad Szafraniak
tel. + 48 95 781 70 85
k.szafraniak@inneko.pl

Technolog chemik

Katarzyna Woźniak
tel. + 48 95 781 70 85
k.wozniak@inneko.pl

Technolog chemik

Agata Wilman
tel. + 48 95 781 70 85
a.wilman@inneko.pl

Technolog chemik

Tomasz Jagiełło
tel. + 48 95 781 70 85
t.jagiello@inneko.pl

Dane kontaktowe

ul. Teatralna 49, 66-400 Gorzów Wlkp.
Lubuskie, Polska

Tel.: +48 95 722 53 85
Fax: +48 95 720 06 01

E-mail: biuro@inneko.pl

NIP: 599-020-64-00
Regon: 210523652
KRS: 0000199394

Kapitał zakładowy: 17.949.000,00zł

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości