EKO-REAKTYWACJA – JUŻ CZAS!

Eko-reaktywator
Masz w domu niepotrzebne przedmioty? Stary fotel nie pasuje do odnowionego wnętrza? Po remoncie zostały – nadal w dobrym stanie – drzwi i umywalka? Przynieś je do nas. DAJ IM DRUGIE ŻYCIE!
 
Na terenie INNEKO przy ul. Teatralnej 49 powstaje Punkt EKO-REAKTYWATOR. Tam mieszkańcy mogą zostawić przedmioty do powtórnego użycia, ale muszą być sprawne i nieuszkodzone. Przyjmujemy: meble (krzesła, tapczany, stoły, taborety itp.), doniczki, zabawki, rowery, wyroby ceramiczne i szklane, a także urządzenia elektroniczne z wykluczeniem zawierających nośniki danych.
Przez nasz profil ma portalu społecznościowym Facebook będziemy informować mieszkańców o każdej rzeczy, która czeka na nowego właściciela. Często na śmietnik wyrzucamy nadające się wciąż do użytku przedmioty: meble, zabawki, nawet rowery. EKO-REAKTYWATOR daje możliwość wykorzystania ich przez nowych właścicieli i jednocześnie ograniczenia liczby odpadów.
Już dziś zaczynamy zbiórkę rzeczy, które trafią do punktu. Przedmioty można odbierać od 16 września w Punkcie EKO-REAKTYWATOR. Termin ten łączy się z akcją „Sprzątanie Świata – Polska 2016”, która w tym roku przebiega pod hasłem „Podaj dalej… drugie życie odpadów”.
Punkt EKO-REAKTYWATOR czynny od 7.00-15.00 w dni robocze.
 
Zapraszamy.
Regulamin: plik do pobrania